Navigation | Page content | Additional information

Page content

Press Release

12 Marzec 2020 r.

Czystość jako istotna cecha jakościowa - Higieniczne rozwiązania produktowe dla transportu publicznego na targach InnoTrans 2020

W Berlinie każdego dnia około 1,5 miliona osób podróżuje przez szybką koleją (S-Bahn). Pociągi MTA New York City Subway przewożą nawet ponad pięć milionów pasażerów z A do B. Jedną z kwestii, która staje się coraz ważniejsza dla transportu publicznego i osób podróżujących na długich dystansach, jest czystość i higiena autobusów, dworców, przystanków i pociągów. Znajduje to odzwierciedlenie m.in. w rosnącej powierzchni wystawienniczej w sektorze usług porządkowych na targach InnoTrans 2020.

W hali 6.2, od 22 do 25 września na targach InnoTrans swoją innowacyjność w zakresie optymalnej czystości zaprezentują międzynarodowi liderzy rynku. W tym roku coraz więcej uwagi poświęca się wydajnym, niestandardowym systemom czyszczącym. Ponadto oferta obejmuje m. in. systemy do czyszczenia toalet i instalacje myjące oraz środki czyszczące, konserwujące i dezynfekcyjne.

Firmy koncentrują się na niestandardowych rozwiązaniach czyszczących
Włoska firma Bitimec ukierunkowuje się na specyficzne wymagania swoich klientów: - Zdolność do słuchania, to zdolność do znajdowania rozwiązywania. Firma Bitimec będzie miała zaszczyt zaprezentować wszystkim odwiedzającym targi InnoTrans nasze wysoce innowacyjne, specyficzne dla danego zamówienia rozwiązania, które odpowiadają potrzebom klientów. Nasz mobilny system mycia pociągów SEP1000 z napędem wysokoprężnym lub akumulatorowym, nasz mobilny system napełniania piaskiem SU500 oraz wszystkie nasze rozwiązania w zakresie konserwacji pociągów zainstalowane w naszych pojazdach elektrycznych są stale udoskonalane, aby sprostać specyficznym potrzebom naszych klientów - .

Bawarska firma z tradycjami Otto Christ AG, Wash Systems koncentruje się również na indywidualnych życzeniach swoich klientów: - Z radością wspólnie tworzymy naszą przyszłość! Jesteśmy dumni z naszych produktów i z przyjemnością spełniamy indywidualne życzenia klientów! Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach InnoTrans 2020 i wyrobienia sobie własnej opinii -.

W tym roku szwedzka firma Blue & Green prezentuje skuteczny system do usuwania graffiti oraz liczne produkty do mycia, które mają na celu uprzyjemnić podróż pasażerom. Innym ważnym celem jest przyjazność dla środowiska: - Nasze produkty opracowywane są z poszanowaniem środowiska i gospodarki, ale również z naciskiem na wydajność i jakość produktów. Posiadamy zasoby, wiedzę i doświadczenie, aby opracowywać i dostosowywać koncepcje, które spełniają potrzeby naszych klientów. Ścisła współpraca z naszymi klientami zaowocowała szeroką gamą wyjątkowych produktów o efektywnych właściwościach. Na targach InnoTrans 2020 zaprezentujemy nasz profesjonalny system powlekania oraz nasze skuteczne produkty do usuwania graffiti i mycia -.

Firma BHB Waschanlagen koncentruje się w tym roku na wariantach produktów, które są przyjazne dla środowiska: - Wybierzmy się na InnoTrans 2020, największe targi pojazdów szynowych, aby spotkać naszych dotychczasowych klientów i pozyskać nowych, zaprezentować innowacyjne produkty i pokazać w działaniu ochronę klimatu i środowiska -.

Czystość jako ważny temat spektrum mobilności w przyszłości
We wrześniu ubiegłego roku w ramach targów CMS odbyła się druga edycja imprezy Mobility Cleaning Circle. Rosnące międzynarodowe zainteresowanie przedstawicieli branży mobilności wymianą poglądów z decydentami w branży usług sprzątania wyraźnie pokazało, że temat ten zyskuje na znaczeniu. Wiodące światowe targi techniki transportu są zatem kompetentną i ukierunkowaną na przyszłość platformą, która przyciąga globalne zainteresowane tym, kto jest kim w branży sprzątającej w sektorze mobilności. Kontakty biznesowe nawiązane w targach InnoTrans mogą zostać następnie zintensyfikowane podczas trzeciej edycji imprezy Mobility Cleaning Circle we wrześniu 2021 r.

O targach InnoTrans

InnoTrans są to międzynarodowe wiodące targi techniki transportu, które odbywają się co dwa lata w Berlinie. 153 421 specjalistów ze 149 krajów  informowało się podczas niedawnej imprezy u 3 062 wystawców z 61 krajów o innowacjach światowego przemysłu kolejowego. Do pięciu segmentów targowych InnoTrans zaliczają się Railway Technology (Technologia Transportu Kolejowego), Railway Infrastructure (Infrastruktura Kolejowa), jak również Public Transport (Komunikacja Publiczna), Interiors (Wyposażenie) oraz Tunnel Construction (Konstrukcja Tuneli). Organizatorem targów InnoTrans jest firma Messe Berlin. 13. targi InnoTrans odbędą się w dniach od 22 do 25 września 2020 r. na berlińskim terenie targowym. Więcej Informacji dostępne jest  na stronie www.innotrans.com.