Navigation | Page content | Additional information

Page content

Press Release

09. leden 2020

Eurailpress Career Boost - Nový Career Pitch má ve svém hledáčku především uchazeče o práci

  • Za 90 sekund najdete na veletrhu InnoTrans Vaši vysněnou práci
  • Interaktivní nabídky pro talentované mladé zájemce o práci v této oblasti
  • Premiéra InnoTrans Campus

Pod sloganem Your.Future. představuje InnoTrans Campus v hale 21e mnoho informativních a interaktivních nabídek pro studující a „young professionals“, kteří mají zájem o práci v oblasti mobility. Cílem konceptu Career je nabídnout mladým talentovaným lidem platformu, kde se mohou propojit a komunikovat s mezinárodními společnostmi a těmi, kdo mají v této oblasti rozhodující slovo.

Významným bodem nově koncipovaného programu pro mladé lidi je Eurailpress Career Boost, který se koná ve středu, 23.září, od 14 do 16 hodin v Talent Stage v  RecruitingLAB. Tento nový náborový formát pořádaný společně s odborným magazínem Eurailpress nabízí vždy pěti zájemcům z pěti kategorií (technická povolání, inženýři, odborníci IT, provozní povolání a obchodní oblast) šanci, představit se v 90 sekundách potencionálním zaměstnavatelům. Ti mají po absolvování Pitche možnost položit případným zájemcům o práci tři otázky.

 „S touto novou aktivitou Eurailpress Career Boost máte poprvé šanci se dostat do centra dění a můžete se v této branži proaktivně prezentovat; něco takového dosud nikdo neumožnil. Vzbuďte zájem a využijte šance nabízené na InnoTrans Campus, kde o svých schopnostech můžete přesvědčit recruitery z oblasti mobility“, říká Kerstin Schulz, ředitelka veletrhu InnoTrans.

Manuel Bosch, vedoucí vydavatelství DVV Media Group, doplňuje: „Eurailpress Career Boost otáčí zavedené postupy: firmy neprezentují své nabídky práce, ale mladí talentovaní lidé se prezentují firmám. Tímto způsobem zviditelňujeme zájemce o práci v oblasti železniční branže“

Od března se hlásit a v září pitchen

K účasti na Eurailpress Career Boost máte možnost se přihlásit k od 1. března do 31. července 2020 na stránkách www.eurailpress.de/careerboost. Po ukončení lhůty zhodnotí přihlášky porota Eurailpress a vybere z nich pět kandidátů pro každou kategorii zaměstnání. 25 vybraných žadatelů dostanou do konce srpna informaci o přijetí a oficiální pozvánku na veletrh InnoTrans do Berlína. 23.09. se pak budou prezentovat na Talent Stage.

Pro společnosti není třeba žádná další přihláška

Pro hledače talentů společností, které mají zájem o vhodné mladé uchazeče, není pro účast na Eurailpress Career Boost nutná žádná další přihláška. Po Pitches v termínu 23.09. mohou účastníky jednoduše oslovit v RecruitingLAB na veletrhu InnoTrans Campus v hale 21e.

Aktuální informace o veletrhu InnoTrans najdete nyní kromě na Twitteru také na novém profilu veletrhu InnoTrans na LinkedIn.

O veletrhu InnoTrans

InnoTrans je mezinárodním vedoucím veletrhem pro dopravní techniku, který se koná pravidelně každý druhý rok v Berlíně. 153.421 odborných návštěvníků ze 149 zemí se informují na nejmladší akci u 3.062 vystavovatelů ze 61 zemí o inovacích globálního železničního odvětví. K pěti segmentům veletrhu InnoTrans patří Railway Technology (železniční technologie), Railway Infrastructure (železniční infrastruktura, dále Public Transport (veřejná doprava), Interiors (interiéry) a Tunnel Construction (tunelové konstrukce). Organizátorem veletrhu InnoTrans je společnost Messe Berlin. 13. veletrh InnoTrans se bude konat 22. až 25. září 2020 ve veletržních prostorách Messe Berlin. Více informací najdete online na www.innotrans.com.