Navigation | Page content | Additional information

Page content

Press Release

24 Styczeń 2019 r.

Targi CMS Berlin i InnoTrans zapraszają na imprezę Mobility Cleaning Circle

Ekskluzywne spotkanie networkingowe poświęcone "Czyszczeniu w sektorze mobilności" 25 września 2019 r. w Berlinie

Firma Messe Berlin ogłasza ekskluzywną imprezę networkingową w najlepszej obsadzie podczas międzynarodowych targów czystości CMS Berlin 2019 (24-27 września): 25 września, po wielkim sukcesie pierwszej imprezy w roku 2017, odbędzie się ponownie impreza Mobility Cleaning Circlena terenie berlińskiego centrum wystawowego. Firma Messe Berlin wykorzystuje swoją wiedzę branżową jako organizatora międzynarodowych targów specjalistycznych InnoTrans i CMS Berlin, aby zaprosić krajowych i zagranicznych decydentów na imprezę poświęconą "Czyszczeniu w sektorze mobilności". Zaproszeni są przedstawiciele międzynarodowych przedsiębiorstw transportowych i nabywcy ich usług. Dopasowane do potrzeb wydarzenie B2B obejmuje między innymi zwiedzanie targów z przykładami praktycznymi, specjalistyczny program ramowy oraz bezpośrednią możliwość kontaktu z wiodącymi międzynarodowymi przedstawicielami branży sprzątającej. Celem jest promowanie dialogu między przedsiębiorstwami transportowymi, przemysłem kolejowymi i branżą sprzątającą. 

Markus Asch, Przewodniczący Niemieckiego Zrzeszenia ds. Systemów Czyszczących przy Stowarzyszeniu Niemieckich Techników i Mechaników (VDMA), na targach CMS Berlin 2017 podkreślił znaczenie imprezy Mobility Cleaning Circle: -To dobrze, gdy przemysł kolejowy i branża sprzątająca zbliżają się do siebie jeszcze bardziej i możemy pokazać, w jaki sposób, stosując nowe technologie i rozwiązania cyfrowe można sprawić, że procesy pracy w pociągach i autobusach można kształtować bardziej produktywnie.

W pierwszej imprezie uczestniczyli m.in. przedstawiciele branży kolejowej z Niemiec (DB AG, DB Services GmbH, Hamburger Hochbahn, Stuttgarter Straßenbahnen AG i inni), Włoch (Ferrovie dello Stato - Trenitalia Spa), Korei (SEOUL METRO / Urban Railway R & D Center), Nowej Zelandii (Transdev), Holandii (NedTrain), Węgier (MÀV) i Rosji (Spółka Akcyjna Federalne Przedsiębiorstwo Pasażerskie). Organizacja tego spotkania „zasługuje na bardzo wysoką ocenę“, powiedział Stanislav Zotin z Kolei Rosyjskich. Spotkanie to umożliwia jemu i jego współpracownikom poznanie firm, maszyn i środków czyszczących dostosowanych do potrzeb ich obszaru zawodowego. 

Czystość i higiena są ważnymi czynnikami konkurencyjnymi dla operatorów kolejowych i zarządców infrastruktury. Podróżni i pasażerowie oczekują oprócz punktualności i prawidłowej obsługi, także czystych pociągów, zadbanych dworców kolejowych i przystanków. Innowacyjne rozwiązania w zakresie czyszczenia, które zapewnia przemysł, przedstawione są w kompleksowym przeglądzie rynku na targach CMS 2019. Odpowiednie stoiska wystawców są specjalnie oznaczone. Poprzez oznaczenie Mobilty Cleaning Point na Virtual Market Place®, w przewodniku CMS, w planie hali, w aplikacji CMS Berlin App oraz na stoisku targowym, odwiedzający targi szybko odnajdą odpowiednie osoby kontaktowe ds. czyszczenia w branży mobilnej.

Więcej informacji na temat Mobility Cleaning Circle można znaleźć tutaj Tu.