Navigation | Page content | Additional information

Page content

Press Release

24 ocak 2019

CMS Berlin ve InnoTrans sizi Mobility Cleaning Circle'a davet ediyor

25 Eylül 2019'da Berlin'de "Mobilite sektöründe temizlik" konulu özel bir ağ etkinliği gerçekleştirilecek

Messe Berlin, Uluslararası Temizlik Fuarı CMS Berlin 2019 (24.-27.9.) için en iyi katılımcılarla özel bir ağ etkinliği yapacağını duyurdu: 2017'deki ilk etkinliğin büyük başarısından sonra, Mobility Cleaning Circle tekrar 25 Eylül'de Berlin Fuar Merkezinde gerçekleştirilecektir. Messe Berlin, sektördeki know-how'ını InnoTrans ve CMS Berlin'deki uluslararası ticaret fuarlarının organizatörü olarak “mobilite sektöründe temizlik” konusunda ulusal ve uluslararası karar vericileri bir araya getirmek için kullanıyor. Davet edilenler uluslararası taşımacılık şirketlerinin temsilcileri ve alıcılarıdır. Müşteriye özel B2B etkinliği, açık pratik örneklerle fuar turu, uzman bir çerçeve programı ve önde gelen uluslararası temizlik endüstrisi temsilcileri ile doğrudan temas kurma fırsatını içerir. Amaç ulaştırma şirketleri, demiryolu ve temizlik endüstrisi arasındaki diyalogu teşvik etmektir.

CMS Berlin 2017'de, VDMA Temizleme Sistemleri Birliği Başkanı Markus Asch, Mobilite Temizleme Dairesi'nin önemine dikkat çekti: “Demiryolu ve temizlik endüstrilerinin birbirine daha da yakın olması iyi bir şey. Dijitalleştirilmiş çözümler, tren ve otobüslerde iş süreçlerini daha verimli hale getiriyor."

Diğer taraftan ilk etkinliğe Almanya'dan  (DB AG, DB Services GmbH, Hamburger Hochbahn, Stuttgarter Straßenbahnen AG u.a.), İtalya'dan (Ferrovie dello Stato - Trenitalia Spa), Korea (SEOUL METRO / Urban Railway R&D Center), Kore'den (SEOUL METRO / Urban Railway R&D Center) Yeni Zelanda'dan (Transdev), Hollanda'dan (NedTrain), Macaristan'dan (MÀV), ve Rusya'dan (Joint Stock Company Federal Passenger Company) şirketlerinin temsilcileri katılmıştır. Rus Demiryollarından Stanislav Zotin, organizasyonun "oldukça değerli" olduğunu söyledi. Söz konusu etkinliğin kendisine ve meslektaşlarına, meslek alanlarının ihtiyaçlarına uygun şirketleri, makineleri ve temizlik maddelerini tanıma fırsatı sunduğunu belirtmiştir.

Temizlik ve hijyen, demiryolu ve altyapı işletmecileri için önemli rekabet faktörleridir: Seyahat edenler ve yolcular, dakiklik ve hizmetin ve bakımlı istasyonların ve durakların yanı sıra temiz tren ve demiryollarının olmasını beklemektedir. Sektörün bu kapsamda hangi yenilikçi temizlik çözümleri sunduğunu CMS 2019'da kapsamlı bir piyasa genel görünümünde gösterilmektedir. Katılımcı kabinleri daha sonra ayrı ayrı işaretlenecektir. Virtual Market Place®'de (Sanal Pazar Yeri,) yer alan Mobilty Cleaning Point-İşareti ile, CMS Kılavuzunda ve Salon planında, ticari ziyaretçiler, mobilite endüstrisinde temizlik konusunda faaliyet gösteren doğru temas kişilerini hızla tespit edebileceklerdir.

Mobility Cleaning Circle hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz..