Navigation | Seiteninhalt | Zusätzliche Informationen

Seiteninhalt

Presse-Information

09. červenec 2019

InnoTrans 2020: Nová tematická oblast Mobility+ prezentuje nové klíčové akcenty pro budoucnost propojené mobility

Do centra města dojíždět městskou dráhou, pak pokračovat na elektrické koloběžce, na vypůjčeném kole nebo ve sdíleném autu, vše se rezervuje pomocí aplikace – propojené mobilní možnosti nabízí mnoho šancí, jak veřejnou hromadnou zefektivnit, vylepšit její komfort a tím ji udělat i přívětivější pro cestující. V tomto procesu získává větší význam oblast „poslední míle“, která cestující nedopraví pouze k nejbližšímu nádraží, ale i dále k jeho skutečnému cíli cesty.

Novým tématem Mobility+ se veletrh InnoTrans obrací speciálně na poskytovatele doplňkových služeb v oblasti mobility.Mobility+ je novým tématem v segmentu Public Transport, ve kterém se vše zaměřuje na Shared Mobility, Combined Mobility a digitální platformy mobilit. „Veletrh InnoTrans jako celosvětově největší odborný veletrh dopravní techniky nabízí koncepty a systémy pro všechny druhy dopravy ideální platformu pro prezentaci Vaší nabídky. Zde se setkávají mezinárodní dopravní společnosti, dopravní svazy a veřejné správy, stejně jako odborné publikum na vysoké úrovni z celého světa. Veletrh InnoTrans je pevným bodem v tomto oboru – tedy přesně to správné místo pro nové aktéry, kteří se chtějí etablovat v sektoru mobility“, říká ředitelka veletrhu InnoTrans Kerstin Schluzová.

Nová výstavní plocha bude integrovaná v segmentu Public Transport v hale 7.1. a svoji premiéru oslaví při nadcházejícím veletrhu InnoTrans. Zájemci z řad vystavovatelů si mohou rezervovat stánek v oblasti Mobility+ do 20. září 2019.

O veletrhu InnoTrans

InnoTrans je mezinárodním vedoucím veletrhem pro dopravní techniku, který se koná pravidelně každý druhý rok v Berlíně. 153.421 odborných návštěvníků ze 149 zemí se informují na nejmladší akci u 3.062 vystavovatelů ze 61 zemí o inovacích globálního železničního odvětví. K pěti segmentům veletrhu InnoTrans patří Railway Technology (železniční technologie), Railway Infrastructure (železniční infrastruktura, dále Public Transport (veřejná doprava), Interiors (interiéry) a Tunnel Construction (tunelové konstrukce). Organizátorem veletrhu InnoTrans je společnost Messe Berlin. 13. veletrh InnoTrans se bude konat 22. až 25. září 2020 ve veletržních prostorách Messe Berlin. Více informací najdete online nawww.innotrans.com